Spodnie Off-White

Spodnie Off-White

Marka Off-White z siedzibą w Mediolanie z powodzeniem łączy elementy streetwear i high fashion. Dom mody założony został w 2013 roku przez Virgila Abloha, który dzięki swej kreatywności wyznacza nowe trendy, podążając za własnym, wyjątkowym gustem estetycznym. Abloh to człowiek wszechstronnie utalentowany, który u początku swojej kariery był dyrektorem kreatywnym Kanyego Westa, DJ-em, a następnie projektantem i założycielem Pyrex Vision – poprzednika marki Off-White.

Abloh sam siebie postrzega jako „kreatywnego w procesie”, spełnia się w roli artysty, chcąc nieustannie się rozwijać. Jego marka z sezonu na sezon umacnia swoją pozycję na rynku, wyróżniając się nieszablonowymi projektami. Off-White popularność zyskiwać zaczęła krótko po założeniu, podbijając wybiegi w Mediolanie i Paryżu.

Pierwsze projekty Abloha nie należały do najodważniejszych, nawiązywały do hasła „the Youth Will Always Win”, jednak wraz z kolejnymi kolekcjami projektant zaczął odkrywać swoją własną ścieżkę. Z czasem odszedł od koncepcji czarnych pasów na białym tle, która wciąż wielu osobom kojarzy się z Off-White. Jego celem było rzucenie nowego światła na styl streetwear, który nie musi w niczym ustępować high fashion. Przykładem jego podejścia do mody, traktowanej również jako rodzaj filozofii, była jedna z damskich kolekcji inspirowana niemalże w całości atakiem terrorystycznym na redakcję „Charlie Hebdo”, dla której przewodnimi hasłami stały się „Dazed and still confused” oraz „War is not over”.

W sklepie Moliera 2 znajdziesz zarówno jeansy Off-White, jak i spodnie dresowe czy leginsy wyróżniające się niekonwencjonalnym designem. Produkty tej marki powstają z tkanin starannie wyselekcjonowanych pod względem wysokiej jakości i pochodzenia. Ta dynamicznie rozwijająca się firma oferuje niekonwencjonalne elementy garderoby dla osób mających odwagę wytyczać własną drogę, niekoniecznie podążając za trendami z głównego nurtu. Off-White udowadnia, że nawet tak podstawowy – z pozoru nudny – element garderoby jak jeansy może stanowić unikatową część stylizacji o niepowtarzalnym charakterze. Różnorodność form i krojów pozwala na stworzenie niepowtarzalnej stylizacji, która odzwierciedli Twój charakter. Odważne spodnie z szerokimi nogawkami możesz zestawić z górą typu basic, tonując tym samym całe zestawienie, lub postawić na tak samo nieoczywisty top, koszulę czy bluzkę, dodając całej stylizacji jeszcze więcej charakteru. Wyjątkowe modele spodni Off-White dają ogrom możliwości i pozwalają puścić wodze fantazji w poszukiwaniu własnego stylu. Czy czarne, proste nogawki muszą być nudne? Marka Off-White udowadnia, że nawet najprostsze modele mogą zyskać niepowtarzalny charakter dzięki dbałości o detale, wysoką jakość materiałów i niebanalne, subtelne wykończenia. Chcąc stworzyć wyjątkową stylizację, wcale nie musisz sięgać po wyraziste kolory, wzory i niecodzienne kroje. To szczegóły stylizacji decydują o jej zniewalającym efekcie. Świadczą o tym np. dresowe spodnie Off-White, które z powodzeniem będą stanowiły element stylowego zestawienia nawet w połączeniu ze szpilkami. Proste elementy mogą tworzyć zaskakująco unikalną całość.

Jeżeli jesteś zdystansowany do najnowszych trendów to silnie zakorzeniona we współczesnej kulturze marka Abloha zaoferuje Ci to, czego szukasz i zachęci do podążania własną, indywidualną ścieżką. Spodnie marki Off-White dają Ci możliwość tworzenia nieskończonej liczby zestawień, każdemu nadając zupełnie inny, wyjątkowy charakter. Miej odwagę odkrywać swój własny styl z marką Off-White.